leden/január 2012

Vážený zákazníku,

informujeme Vás o rozšíření nabídky VIP clubu na leden/január 2012 o jednu skupinu výrobků. Nově můžete uplatnit VIP slevu i na DEDRA tašku.

VIP club - skupiny

Jako členovi VIP clubu pro měsíc leden/január 2012 bychom Vám rádi v rámci VIP servisu připomněli, že Vaše VIP sleva na vybrané výrobky ke konci měsíce končí.

Vzhledem ke skutečnosti, že někteří členové VIP clubu svou slevu ještě neuplatnili, zasíláme informaci, že zbývá již pouhých 12 dní na využití výhody VIP slevy na vybrané výrobky. Sleva se nepřevádí do následujícího měsíce.

Proto Vám také doporučujeme zaměřit se v měsíci lednu/januári 2012 na prodej právě výrobků s VIP slevou, abyste dosáhl/a co nejvyšších zisků z jejich prodeje.

Věříme, že maximálně využijete této speciální nabídky.

Aktuální slevové hladiny pro měsíc leden/január 2012 jsou následující:

VIP club - tabulka

Náš tipTzn. pokud se zaměříte na prodej výrobků, které jsou v měsíční nabídce VIP clubu*, můžete dosáhnout slevy až 40 % na tyto produkty.

Řekněme si upřímně - který obchodník má v této době takto vysokou marži?

Využijte této nabídky a vydělávejte více!

VIP club - důležité

Na měsíc leden/január 2012 jsme pro Vás připravili 7 skupin produktů, na které můžete čerpat Vaši VIP slevu. Limit výrobků, na které můžete VIP slevu uplatnit, je specifikován v každé skupině:

VIP club - skupiny
VIP club - skupiny

Zde naleznete podrobný manuál, jak výrobek s VIP slevou objednáte.

O tom, zda v příštím měsíci, tj. v únoru/februári 2012, budete členem VIP clubu, rozhoduje výše Vašich objednávek v lednu/januári 2012 podle následující tabulky:

VIP club - tabulka

Krásný den Vám přeje

marketingový tým společnosti Vaše DEDRA